12. kolo 24.10.2010 o 14:00 Rožkovany 3 : 1 Široké

12. kolo 24.10.2010 o 14:00 Rožkovany  3 : 1  Široké

PRVA  PREHRA S PORIADNOU FACKOU !!!!!!!!

Česť však patrí tým ,ktorý sa snažili až do konca lenže domáce mužstvo

podalo určite nadštandardný výkon a hlavne tímový o akom sme my mohli

v tomto zápase  len snívať. Pohoreli sme hádam vo všetkých činnostiach a v tom

v čom sme vynikali celu sezónu (pevná obrana a vynikajúci krajný obrancovia)sme

zhoreli do tla. Po ich chybách bolo po 1.polčase 3:0.V desiatich zápasoch sme dostali 6

góly a teraz do polčasu tri ????!!!!! – bohužiaľ krutá realita . Druhý polčas bol o snahe

našich jednotlivcov lenže kompaktnosť domácich hrozila hádam z každého protiútoku

a vďaka nášmu brankárovi sme  neodchádzali s debaklom lebo po tých čistých šanciach

domácich mohlo byť klu dne aj 7:0 . A kde sú naše šance z druhého polčasu ????? To sa

budeme pýtať asi celu zimu a nebyť penalty zo 70 min, ktorú premenil Maliňák Lukáš

tak by sme na bránku domácich ani nevystrelili . Sú tu aj iste ospravedlnenia zlý terén

(pravdupovediac to ihrisko je skôr súce na golf ako na futbal) oklieštená zostava ale

kto chce byť prvý musí vedieť hrať aj na takom teréne a aj bez niektorých opôr

mužstva. Pozápasová otázka na trénera  nášho mužstva : ako hodnotíte tento zápas:

hrozný – zlý – najhoršízmohol sa len na tieto tri slova

Takže rýchlo zabudnúť na tento jesenný- jarný výstrelok a sústrediť sa

na zimnú prípravu a hlavne na zápasí jarných kôl v ktorých si toto už dovoliť nesmieme.