15. kolo 01.05.2011 o 16:30 Uzovský Šalgov 0 : 5 Široké

15. kolo 01.05.2011 o 16:30  Uzovský Šalgov  0 : 5  Široké

ZÁPAS  KOLA        DERBY        DRUHÝ  HOSTIL  PRVÉHO

Líder  súťaže  cestoval na tz.  „šesťbodový „  zápas , po nie veľmi  výrazných výkonov v predošlých

zápasoch ,trochu s obavami čo na nich vymysli  ich prenasledovateľ v tabuľke druhy Uzovský

Šalgov. Hráči Širokého však nenechali nič na náhodu a prakticky od začiatku zápasu sa zahryzli

do súpera  tak že ten nevedel kde ma skôr skočiť .Takmer 20 minút si ani t.p „nepípol“.

A šance Maliňaka – Boržika– Mariňaka – Kundráta  volali po góle .Prišla však 16 minúta a peknú

spoluprácu  v zálohe  zakončil gólovou strelou z hranice 16-nastky R.Boržik  0:1 . Domáci hráči si

zrejme  vybrali oddychový  zápas lebo okrem dvoch šanci po rohových kopoch neukázali za polčas

takmer nič .Zatiaľ na opačnej strane to bolo ako na strelnici len nie a nie pridať ďalší gól.

Po  zmene strán vyrukovali hráči Širokého s tým  o čo snažia  tuto sezónu ,  hra hodna postupových

šanci  bola fakt oku lahodiaca a neraz sa ozýval aj potlesk domácich fanúšikov na adresu  „Širočanov“

Za 20 minút druhého polčasu bolo prakticky po zápase , keď postupne skórovali  P. Kundrát ,

T.Mariňák –nádherná strela ktorá môže súťažiť o gól mesiaca ,J.Ružbarský – využil zaváhanie

domácej obrany  a opäť P. Kundrát ktorá pekným volejom zabil klinec do rakvy hráčom

Uz.Šalgova.Inač bol to jeho zápas  dva góly a umná hra v strede pola slávila úspech v tomto

veľmi  dôležitom  zápase .Od 70 min si zahrali aj všetci  naši náhradníci , ktorí ukázali taktiež

pekne momenty a dokončili  dielo, ktoré slávilo úspech u nevýrazného súpera .Domáci

sklamali svojou slabučkou hrou a zaostali za jesennou hrou ktorá zdobila ich mužstvo ale naopak

len toľko sa dá hrať koľko ti super dovolí  a hráči ŠIROKEHO dnes boli isto nezdolateľný .

Konečne hrali to čo od nich očakávajú  ich postupové  ambície.

ŠIROKE sa výrazné  blížilo k svojmu predsavzatiu zo začiatku sezóny  a postup do  II. Triedy

majú  na dosah ruky tak im držme palce nech im tato pekná hra vychádza aj v ďalších zápasoch.