16.kolo 08.05.2011 o 16:30 hod Široke 2 : 0 Krásna Lúka

16.kolo 08.05.2011  o 16:30 hod  Široke  2 :  0  Krásna Lúka

ŠIROKÉ     2 : 0     Krásna Lúka

Po  minulo týždňovom super výkone  hráči  Širokého trochu upustili  zo svojej typickej

hry , ktorej výsledkom bola zo začiatku hra väčšinou v strede pola. Hráči lídra aktuálnej

III.B triedy vedomí si náskoku pred svojimi prenasledovateľmi  hrali  umne a nejak

bezhlavo sa nehrnuli do útoku , keďže dnešná výhra a nasledujúca v Hrabkove by už

konečne rozhodla  o istom postupe. Takže keď niekto si myslel že to bude ako na strelnici

mýlil sa , hralo sa opatrne a hlavne na istotu .Postupom času  preberali iniciatívu hry

domáci pribúdali aj šance a keď nevyšla  tutovka na začiatku stretnutia  Renému Boržikovi

vyšlo to v 18 minúte , keď center do 16- nástky si umne spracoval Jozef Ružbarsky

ktorý oklamal aj brankára a rutinérsky zakončil  1 :  0 Aj hostia mali nejaké šance ale

mi sme mali v bránke Tomáša Čecha ktorý, keď sa nedalo zahrať nohou tak zahral hlavou

a aj preto si držal čisté konto . Druhy  polčas bol podobný prvému. V 58 minúte využil

nedorozumenie v obrane hosti Lukáš  Maliňák a šibalsky vypichol loptu medzi dvomi

obrancami  , ktorá smerovala do siete a bolo 2 : 0 . Široké už hru z rúk resp. z nôh nepustila .

„ hoci sa zranil náš pilier zadných  radov kapitán Peter Adamkovič udržali sme cenne

víťazstvo a už sa tešíme na rozhodujúci zápas o týždeň v Hrabkove , ktorý môže predčasne

znamenať  náš postup do II. triedy „ poznamenal po zápase asist. trénera Ing.Smolko Stanislav