2.kolo II . triedy ŠIROKÉ 5 : 1 (3 :1 ) Sedlice 14.augusta 2011 o 16:30

2.kolo II . triedy ŠIROKÉ  5 : 1   (3 :1 )  Sedlice  14.augusta 2011 o 16:30

Na dlho očakávaný domáci zápas v 2.triede bolo zvedavých okolo 300 divákov.Veľká motivácia hráčov sa prejavila
hneď na začiatku zápasu keď strela azda to strela ani nebola ale odkop na našu bránku skončil po chybe brankára
v sieti domáceho mužstva 0:1 od tejto chvíle to bolo už len dobíjanie bránky hosti zo Sedlic ešteže v ich bránke
stal čarodejnik ktorý tuším vychytal 5 tutovky do polčasu.Obliehanie bránky Sedličanov vyznelo do polčasu výsledkom
3:1 .Druhy polčas sa nelíšil od prvého Široké búšilo do súpera a ten bránil a sem tam vystrčil rožky a ohrozil domácich
co by sa dalo spočítať na jednej ruke.Napínavý futbal sa hral až do dvojitého vylúčenia hráčov Sedlic potom sa to sotva
dalo nazvať futbal,hostia sa postavili v deviatich  na 16 nástku  a len bezhlavo odkopovali loptu.Široké sa snažilo ale za  prehustenú
obranu sa do konca zápasu dostali len dva góly na konečných 5:1 uzatváral stav excelentny útočník domácich (hostujuci zo
Spišského Podhradia)Maliňák Lukáš ktorý od stavu 1:1 dával góly len on blysol sa 4 gólmi.Hra Širokého mala peknú fazónu a